Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 1 - Söndag 17 April 2016

Placering Namn Tid
1. Anders Herrmann 16:56
2. Henrik Boström 19:31
3. Kerstin Vinje 19:33
4. Fredrik Törnkvist 19:54
5. Thomas Sandberg 19:57
6. Martin Giessbeck 20:04
7. Pontus Rosberg 20:09
8. Martin Samuelsson 20:25
9. Christer Berglund 21:03
10. Henrik Eklund 21:10
11. Daniele Asmelash 21:14
12. Mats Nordal 21:19
13. Anders Ahlgren 21:30
14. Andreas Martinsson 21:34
15. Julie Dollmayer 21:47
16. Malena Ranch 22:06
17. Shaun Turner 22:06
18. Lars Fahlén 22:14
19. Lars Lundqvist 22:18
20. Magdalena Erkki 22:18
21. Helena Hovstadius 22:26
22. Carl Bodin 22:54
23. Anton Knutar 23:04
24. Rose-Marie Amini 23:11
25. Katri Tarkkonen 23:13
26. Ulrika Eklöf 23:14
27. Tomas Falk 23:17
28. Torbjörn Schön 23:23
29. Daniel Brolin 23:29
30. Daniel Karlsson 23:32
31. Andy Smith 23:39
32. Magnus Eklund 23:55
33. David Törnkvist 23:57
34. Jennie Eklund 24:04
35. Syaiful Redzwan 24:36
36. Matilda Roempke 24:46
37. Sara Mattsson 25:11
38. Örjan Olsmats 25:30
39. Anders Andersson 25:43
40. Johanna Bärlin 25:46
41. Karin Wikström 25:53
42. Anders Jakobsson 25:55
43. Mia-Mari Stråle 26:09
44. Maria Österdahl 26:28
45. Ulrica Hanebring 26:34
46. Simon Olsson 26:36
47. Hanna Fornhem 26:38
48. Magnus Lundin 26:49
49. Soumyajyoti Haldar 27:20
50. Mohamad Hassan 27:27
51. Joel Pihl 27:30
52. Anna Rincón 27:36
53. Sofia Schmitz 27:42
54. Malin Söderberg 27:45
55. Alma Nilsson 27:45
56. Christin Bodin 27:53
57. Ann-Charlotte Gustafsson 27:56
58. Jenny Andersson 27:56
59. Lisa Appelfeldt Thylwe 27:57
60. Tina Weiselius 28:08
61. Per Holmqvist 28:17
62. Nina Anundsson 28:18
63. Ritwik Mondal 28:45
64. Göran Husén 28:54
65. Annika Pettersson 28:57
66. Jessica Sandin Lindström 29:00
67. Frida Baeckström 29:05
68. Torun Schmitz 29:06
69. Carolina Öbrink 29:18
70. Setare Lavasani 29:34
71. Sofia Sundqvist 29:35
72. Henrik Andréasson 29:40
73. Helena Karlsson 29:42
74. Elisabeth Glasberg 29:43
75. Ylva Kjellström 29:55
76. Stina Sandberg 30:16
77. Annica Strand 30:17
78. Sara Margareta Nordström 30:33
79. Siv Jönsson 30:45
80. Jennifer Andersson 31:12
81. Susann Brask 31:17
82. Jonas Mårtensson 31:18
83. Vilmer Fornhem 31:29
84. Jan Fornhem 31:31
85. Ulrica Kjellén Landqvist 31:37
86. Gudrun Plahn 32:17
87. Petra Söderlind 32:27
88. Kalle Åstrand 32:41
89. Bo Gustafsson 33:15
90. Pernilla Eriksson 34:01
91. Albin Eriksson 34:01
92. Sandra Andersson 34:41
93. Anna León 34:59
94. Lis-Beth Wennström Kaponen 37:03
95. Åsa Hillbom 37:20
96. Charlotta Engström 37:22
97. Lea Kinnunen 37:30
98. Theresé Erlandsson 37:44
99. Tindra Lantz 37:49
100. Jörgen Lantz 37:50
101. Peter kaponen 39:36
102. Rodrigo León 41:56
103. Robin Mejbert 42:39
104. Maria Björkman 44:29
105. Emelie Flink 44:29
106. Cecilia Danckwardt-Lillieström 44:30
© 2017 I´m a runner-loppet