Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 3 - Söndag 19 Juni 2016

Placering Namn Tid
1. Johan Carlsson 16:53
2. Jakob Hedberg 18:38
3. Martin Samuelsson 19:25
4. Thomas Sandberg 20:11
5. Lars Kylberg 20:27
6. Malin Kylberg 20:37
7. Örjan Grelsson 21:11
8. Mattias Bolander 21:31
9. Daniel Karlsson 21:44
10. Andreas Martinsson 21:46
11. Torbjörn Schön 22:00
12. Frida Södermark 22:29
13. Jenny Ljung 22:43
14. Jörgen Andersson 22:46
15. Rose-Marie Amini 22:48
16. Andy Smith 22:54
17. Matilda Roempke 23:18
18. Ulrika Eklöf 23:23
19. Madelene Mattsson 23:46
20. Mikael Carlsten 23:52
21. Magnus Träff 24:24
22. Viktor Mandahl 24:27
23. Per Mandahl 24:31
24. Maria Österdahl 25:17
25. Sara Mattsson 25:18
26. Peter kaponen 25:32
27. Matilda Åkesson 25:33
28. Soumyajyoti Haldar 26:02
29. Lotta Ottosson 26:04
30. Martin Carlsten 26:06
31. Johanna Bärlin 26:07
32. Mikael Jönsson 26:11
33. Sara Karlsson Klingberg 26:19
34. Ritwik Mondal 26:25
35. Pernilla Eriksson 26:36
36. Jessica Terenius 26:46
37. Åsa Lindberg 26:47
38. Emelie Olofsson 27:13
39. Cecilia Danckwardt-Lillieström 27:13
40. Elias Holst 27:15
41. Anna-Lena Terenius 27:39
42. Malin Mälarstig 27:45
43. Martina Kaponen 27:46
44. Setare Lavasani 27:59
45. Anna Målberg 27:59
46. Tina Weiselius 28:00
47. Malin Söderberg 28:01
48. Caroline Jansson 28:08
49. Torun Schmitz 28:09
50. Melker Heller 28:46
51. Annika Pettersson 29:02
52. Carolina Öbrink 29:46
53. Ann-Louise Leo 30:40
54. Linda Holst 30:45
55. Annica Strand 31:01
56. Mikael Strand 31:01
57. Ellenor Winquist 31:29
58. Albin Eriksson 32:46
59. Roger Eriksson 32:47
60. Sandra Andersson 33:56
61. Nina Engström 34:35
62. Lis-Beth Wennström Kaponen 35:16
63. Åsa Hillbom 35:36
64. Anna-Maria Johansson 38:44
65. Theresé Erlandsson 41:22
66. Oliver Forsten 42:48
67. Erik Sundelin 49:39
68. Sonja Heller 59:34
69. Robert Heller 59:34
© 2017 I´m a runner-loppet