Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 1 - Onsdag 19 April 2017

Placering Namn Tid
1. Olov Norlén 18:13
2. Judith Trunschke 19:35
3. Pontus Rosberg 20:11
4. Erik Brené 20:22
5. Alexander Brännkärr 20:23
6. Rafael Waters 20:28
7. Sofia Gåvsten 20:28
8. Carl Bodin 20:44
9. Kalle Svensson 20:47
10. Henrik Eklund 20:52
11. Gustaf Wall 20:57
12. Kerstin Vinje 21:09
13. Gustav Holmgren 21:13
14. Lars Fahlén 21:13
15. Julie Dollmayer 21:45
16. Bosse Wohrne 21:50
17. Karl Lodén 21:54
18. Vilhelm Simoni 22:03
19. Niclas Uskali 22:15
20. Syaiful Redzwan 22:53
21. Tomas Falk 22:59
22. Jörgen Andersson 23:23
23. Matilda Ljuden 23:49
24. Anders Eriksson 24:03
25. David Törnkvist 24:08
26. Annika Uggla 24:10
27. Lennart Vanemalm 24:44
28. Jonas Söderberg 24:53
29. Tomas Stenskog 25:01
30. Linnea Schultz 25:02
31. Tobias Pettersson 25:03
32. Karin Berg 25:05
33. Fredrik Nilsson 25:20
34. Sara Mattsson 25:27
35. Lotta Ottosson 25:28
36. Pernilla Thellman 25:50
37. Hanna Fornhem 26:13
38. Linda Tjäder 26:23
39. Maria Jafner 26:23
40. Sara Käck 26:27
41. Anders Andersson 26:28
42. Axel Asplund 27:03
43. Ritwik Mondal 27:19
44. Anna Larsson 27:21
45. Stina Sandberg 27:22
46. Marcus Näslund 27:23
47. Mohamad Hassan 27:32
48. Roger Cederberg 27:32
49. Ulrika Eriksson 27:47
50. Eva Wennman 27:49
51. Anna Målberg 27:50
52. Martin Carlsten 28:01
53. Ylva Lundberg 28:03
54. Ellinor Funegård Viberg 28:08
55. Anna Wohrne 28:17
56. Charlotte Hieturi 28:17
57. Tina Weiselius 28:29
58. Anders Schultz 28:29
59. Maria Cederberg 28:30
60. Magnus Lundin 28:47
61. Jonas Kärvin 28:48
62. Sverre Royen Linton 28:52
63. Mikael Carlsten 28:57
64. Marta Szaniawska 28:59
65. Rafael Mousavi 29:16
66. Elisabeth Bergstedt 29:18
67. Lena Frank 29:20
68. Malin Söderberg 29:37
69. Ewa Wahlberg 30:05
70. Silke Tindrebäck 30:25
71. Jenny Lindvall 30:41
72. Leif Jendelöv 30:45
73. Carina Fredriksson 30:53
74. Per Holmqvist 31:09
75. Katarina Masser 31:20
76. igor piltz 31:29
77. Madeleine Wredh 31:30
78. Bidde Lindell 32:19
79. Isabelle Folkesson 32:46
80. Lena Wedin 32:46
81. Setare Lavasani 33:18
82. Anna Fredriksson 33:28
83. Anna Hedberg 34:59
84. Dina Stolt 35:13
85. Erika Andersson 35:21
86. Cissi Holmqvist 35:25
87. Veronica Westerling 35:54
88. Helena Lundqvist Fd Jansson 36:05
89. Alex Rangevik 36:24
90. Josefin Liljeqvist 36:25
91. Charlotte Grip 36:34
92. Rebecka Walther 36:38
93. Mats Pettersson 36:39
94. Myra Baker 38:18
95. Lotta Andersson 38:19
96. Ulrica Kjellén Landqvist 38:37
97. Mubarik Mahamed 38:43
98. Annette Schultz 41:35
99. Anette Sahlin 44:09
100. Raymond Baker 44:29
101. Anette Stenskog 46:51
© 2017 I´m a runner-loppet