Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 2 - Söndag 25 Maj 2014

Placering Namn Tid
1. Fredrik Lindgren 17:51
2. Daniel Nilsson 18:27
3. Rafael Waters 19:56
4. Bruno Malabeux 20:00
5. Jörgen Andersson 20:14
6. Frida Harju 21:14
7. Lars Falén 21:23
8. Clas Nilsson 21:59
9. Alexander Kaponen 22:09
10. Malena Ranch 22:13
11. Andy Smith 22:25
12. Niclas Brolin 22:47
13. Frida Holgersson 23:13
14. Mats Pärlefors 23:29
15. Stefan Bergström 23:34
16. Emil Alfvén 23:39
17. Joakim Dahlström 23:46
18. Katri Tarkkonen 24:01
19. Daniel Åberg 24:16
20. Örjan Olsmats 24:26
21. Cecilia Stenqvist 24:27
22. Simon Olsson 24:27
23. Marcus Westerberg 24:31
24. Rebecka A. Holmlund 24:37
25. Tobias Blohm 24:42
26. Mikael Fritzing 24:54
27. Evelina Kohlm 25:08
28. Tina Ekenkrantz 25:14
29. Lena Sundin 25:15
30. Karin Zetterman 25:26
31. Magnus Kvidal 25:40
32. Frida Ericsson 25:57
33. Odd Skjaevesland 26:02
34. Patrik Olsson 26:08
35. Patrik Eriksson 26:46
36. Thomas Ahlvin 27:00
37. Ellen Steneryd 27:04
38. Lisa Ruhngårf 27:05
39. Johanna Grape 27:07
40. Carin Leibring Svedjedal 27:12
41. Birgitta Palmertz 27:25
42. Dijana 27:29
43. Ida Enqvist 27:31
44. Mikael Blom 27:36
45. Amanda Pärlefors 27:42
46. Sara Roempke 27:49
47. Ola Hansson 27:57
48. Masslin Blomqvist 28:17
49. Per Holmqvist 28:43
50. Ullrika Eriksson 28:55
51. Cecilia Kennbäck 29:03
52. Birgitta Magnusson 29:23
53. Martin Forsström 29:57
54. Linnea Kindvall 29:58
55. Stina Strid 30:02
56. Leif Jendelöv 30:16
57. Madeleine Gelin 30:31
58. Gustav Sandler 30:39
59. Jeanette Söder 30:49
60. Karin Winter 30:53
61. Lisa Widegren 30:54
62. Mikael Lundqvist 30:55
63. Alexandra Ahlvin 31:28
64. Elina Lundin Harju 31:31
65. Emma Wettervik 32:21
66. Emma Bylin 32:59
67. Karin Rääs 33:03
68. Valentina Chapovalova 33:09
69. Anna-Maria Johansson 34:06
70. Lis-Beth Wennström Kaponen 34:34
71. Carin Holmlund 34:51
72. Anette Andersson 35:08
73. Jessica Brundin Franksson 35:10
74. Camilla Brundin Franksson 35:10
75. Suzanna Jansson 35:14
76. Eva-Lena Hallebratt 35:24
77. Annette Schultz 35:44
78. Linnea Schultz 35:45
79. Oscar Schultz 35:45
80. Anders Schultz 35:47
81. Josefin Borgström 36:30
82. Elisabeth Rääs 37:00
83. Josefin Karlavagn 37:24
84. Robin Nowakowski 37:31
85. Pernilla Vik 38:12
86. Marie Stolpe 38:12
87. Malin Wickholm 38:37
88. Amanda Holm 38:44
89. Moa Albrektsson 38:55
90. Jane Wahlström 39:44
91. Ann-Marie Rönn 42:59
92. Sara Rönn 43:16
93. Maya Eriksson Rönn 43:16
94. Kim Rönn 43:17
95. Lena Franksson 43:30
96. Helen Johansson 45:11
97. Jane Flink 45:11
© 2017 I´m a runner-loppet