Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 2 - Onsdag 24 Maj 2017

Placering Namn Tid
1. Daniel Nilsson 19:20
2. Andreas Strömbergsson 19:40
3. Martin Samuelsson 20:01
4. Jesper Larsson 20:11
5. Erik Brené 20:21
6. Mahdi Haidari 20:29
7. Rafael Waters 20:30
8. Carl Bodin 20:35
9. Stefan Eriksson 20:39
10. Jonas Amneus 20:42
11. Klas Ernehult 20:57
12. Kalle Svensson 21:06
13. Martin Selinus 21:10
14. Henrik Eklund 21:16
15. Roger Sernemyr 21:20
16. Jenni Jalonen 21:28
17. Gustaf Wall 21:32
18. Niklas Hultén 21:43
19. Jörgen Andersson 21:48
20. Niclas Uskali 21:49
21. Julie Dollmayer 21:57
22. Ali John 22:05
23. Bosse Wohrne 22:13
24. Lena Backlund 22:40
25. Martin Carlsten 22:55
26. Syaiful Redzwan 22:58
27. Helena Back 23:02
28. Carl Sonesson 23:03
29. Torbjörn Schön 23:04
30. Helena Tornberg 23:07
31. Malena Ranch 23:11
32. Annika Uggla 24:05
33. David Törnkvist 24:10
34. Lennart Vanemalm 24:16
35. Britta Wall 24:25
36. Anders Eriksson 24:33
37. Tobias Pettersson 24:42
38. Matilda Ljuden 24:46
39. Tomas Stenskog 25:16
40. Mikael Carlsten 25:25
41. Erika Lejon Flodin 25:31
42. Linda Tjäder 25:37
43. Anna Rincón 25:38
44. Ritwik Mondal 25:38
45. Axel Flygare 25:47
46. Marcus Näslund 26:02
47. Jonas Söderberg 26:04
48. Pernilla Thellman 26:04
49. Susann Nystrom 26:04
50. Maria Jafner 26:07
51. Eva Normell 26:08
52. Anders Andersson 26:09
53. Hanna Fornhem 26:26
54. Karin Berg 27:11
55. Stina Sandberg 27:24
56. Ylva Lundberg 27:29
57. Emelie Lejon Flodin 27:30
58. Nataniel Andersen 27:32
59. Yulia Andersen 27:32
60. Gabriel Oltean 27:36
61. Karolina Andersson 27:44
62. Karin Zetterlöf 27:50
63. Anna Larsson 27:56
64. Anna Målberg 27:59
65. Leif Enzmann 28:00
66. Sverre Royen Linton 28:00
67. Marta Szaniawska 28:01
68. Maria Cederberg 28:05
69. Roger Cederberg 28:05
70. Ulrika Eriksson 28:27
71. Lena Frank 28:35
72. Tina Weiselius 28:35
73. Charlotte Hieturi 28:43
74. Axel Asplund 28:55
75. Anna Österlund 29:17
76. andreas silander 29:18
77. Per Holmqvist 29:37
78. Marie Målberg 29:47
79. Jonas Kärvin 29:53
80. Leif Jendelöv 30:03
81. Carina Fredriksson 30:11
82. Jörgen Östman 30:26
83. Petra af Schmidt 30:35
84. igor piltz 31:18
85. Lisa Silfver 31:21
86. Daniela Lorenz 31:24
87. Eva Lignell 31:25
88. Marica Östman 31:42
89. Erika Andersson 31:44
90. Isabelle Folkesson 32:20
91. Fredrik Andersson 32:21
92. Katarina Masser 32:27
93. Karin Mörlin 33:12
94. Madeleine Wredh 33:49
95. Ulrica Kjellén Landqvist 33:49
96. Anna Fredriksson 34:12
97. Setare Lavasani 34:37
98. Mats Pettersson 35:20
99. Ellinor Back 35:32
100. Moa Rydhage 35:59
101. Cissi Holmqvist 35:59
102. Rebecka Walther 37:38
103. Myra Baker 37:41
104. Lotta Andersson 37:42
105. Chris Olai 38:19
106. Sabina Åkerman Mattsson 38:51
107. Hanna Karlsson 39:08
108. Stefan Hanna 39:18
109. Catarina Dahlqvist 40:36
110. Maud Falk 40:36
111. Ann-Charlotte Bergerland 49:29
© 2017 I´m a runner-loppet