Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 3 - Onsdag 28 Juni 2017

Placering Namn Tid
1. Christian Dahlmann 16:47
2. Joakim Thelin 17:39
3. Daniel Nilsson 17:42
4. Oscar Söderlund 19:21
5. Emelie Edgren 19:37
6. Klas Ernehult 19:55
7. Pontus Rosberg 19:59
8. Martin Samuelsson 20:15
9. Kerstin Vinje 20:25
10. Gunilla Axelsson 20:30
11. Roger Sernemyr 21:01
12. Gustaf Wall 21:06
13. Martin Selinus 21:13
14. Lars Fahlén 21:14
15. Mr. Somnath Jana 21:43
16. Syaiful Redzwan 22:38
17. Bosse Wohrne 22:42
18. Eva Maj Pettersson 22:46
19. Julie Dollmayer 23:23
20. Helena Tornberg 23:38
21. Vilhelm Simoni 24:03
22. Annika Uggla 24:33
23. Tomas Stenskog 24:40
24. Erika Lejon Flodin 24:53
25. Martin Carlsten 25:00
26. Lisa Nyström 25:06
27. Vase Atanasoska 25:07
28. Susann Nystrom 25:08
29. Linda Tjäder 25:21
30. Ritwik Mondal 25:21
31. Eva Normell 25:22
32. Anders Lindgren 25:23
33. Mikael Carlsten 25:25
34. Sara Mattsson 25:28
35. Lotta Ottosson 25:31
36. Pernilla Thellman 25:44
37. Mikael Lundqvist 25:46
38. Anders Jansson 25:48
39. Marcus Näslund 25:49
40. Tobias Pettersson 25:52
41. Anders Andersson 25:54
42. Jonas Söderberg 26:08
43. Emelie Lejon Flodin 26:19
44. Hanna Fornhem 26:24
45. Sara Käck 26:35
46. Charlotte Hieturi 26:45
47. Roger Cederberg 26:49
48. Christin Viklund 27:03
49. Mohamad Hassan 27:18
50. Anna Målberg 27:28
51. Ylva Lundberg 27:46
52. Maria Cederberg 27:50
53. Leif Enzmann 27:51
54. Karin Zetterlöf 28:00
55. Viktoria Bergström 28:40
56. Helena Larsson 28:46
57. Elisabeth Bergstedt 28:50
58. andreas silander 28:51
59. katharina hillman 28:53
60. Malin Söderberg 28:58
61. Leif Jendelöv 28:59
62. Anna Österlund 29:07
63. Carina Fredriksson 29:08
64. Martin Söderberg 29:12
65. Daniela Lorenz 29:15
66. Lizah Almgren 29:30
67. Jörgen Östman 29:49
68. Birgitta Eriksson 30:03
69. Siv Jönsson 30:06
70. Stefan Hanna 30:09
71. Frida Olsson 31:13
72. Bidde Lindell 31:38
73. Ann-Louise Leo 31:47
74. Silke Tindrebäck 32:02
75. Pernilla Magnusson 32:18
76. Karin Mörlin 32:51
77. Ulrica Kjellén Landqvist 33:06
78. Elin Nyström 33:09
79. Charlotte Grip 33:16
80. Setare Lavasani 33:17
81. Isabelle Folkesson 33:20
82. Veronica Westerling 33:58
83. Stefan Pedersen 34:28
84. Cissi Holmqvist 34:43
85. Susanne Wetterlöw 34:46
86. Anna Fredriksson 35:07
87. Mats Pettersson 35:08
88. Pernilla Vik 35:16
89. Sara Jensen 35:50
90. Eva Wennman 36:14
91. Rebecka Walther 36:42
92. Ellinor Back 36:43
93. Ebba Johansson 39:58
94. Emelie wahlström 50:50
95. Maria Bergquist 53:53
96. Björn Wilhelmsson 53:53
© 2017 I´m a runner-loppet