Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 3 - Söndag 29 Juni 2014

Placering Namn Tid
1. Niclas Uskali 18:17
2. Andreas Uskali 18:50
3. Jakob Hedberg 18:59
4. Ludvig Pärlefors 19:46
5. Rafael Waters 19:49
6. Jörgen Andersson 20:09
7. Bonnie Tran 20:12
8. Magnus Uskali 20:55
9. Chris Leach 21:00
10. Niklas Rogeman 21:25
11. Örjan Sjöström 21:49
12. Rickard Lagedal 21:50
13. Andy Smith 22:20
14. Alexander Kaponen 22:22
15. Madeleine Saari Bystrom 22:23
16. Sophie Hulling 22:26
17. Mikael Fritzing 23:07
18. Julie Dollmayer 23:10
19. Peter kaponen 23:24
20. Ulf Engstrand 23:54
21. Simon Olsson 24:10
22. Niclas Carlson 24:20
23. Brita Jonsson 24:34
24. Lena Sundin 24:47
25. Örjan Olsmats 24:48
26. Simon Fromm 24:57
27. Ulrika Eklöf 25:00
28. Frida Ericsson 25:13
29. Håkan Hellström 25:15
30. Tina Ekenkrantz 25:29
31. Patrik Olsson 25:34
32. Titti Björnström 25:51
33. Johanna Grape 25:55
34. Susann Brask 25:58
35. Linda Nilsson 25:59
36. Johanna Bischoff 26:01
37. Sophie Nyström 26:03
38. Åsa Wahlström 26:12
39. Linda Oskarsson 26:27
40. Håkan Rosenhorn 26:39
41. Birgitta Palmertz 26:47
42. Ola Hansson 26:57
43. Ebba Hedberg 26:59
44. Ulrika Eriksson 27:07
45. Isabelle Wassler 27:16
46. Mikael Blom 27:43
47. Leif Jendelöv 28:33
48. Joakim Hägglund 28:51
49. Katarina Aminder 28:59
50. Ellen Öhman 29:18
51. Mårten Hellström 29:23
52. Matilda Presthus 29:24
53. Sara Olsson 29:26
54. Mathilda Hägg 29:30
55. Malin Wickholm 29:41
56. Cecilia Kennbäck 29:42
57. Gunilla Johansson 29:46
58. Sofia Andersson 29:51
59. Anna Grenier 31:22
60. Meja Dalqvist 32:14
61. Maria Engstrand 32:19
62. Helena Andersson 32:24
63. Anna Ljunghill Hedberg 32:28
64. Carin Holmlund 34:05
65. Karin Rääs 35:26
66. Lis-Beth Wennström Kaponen 35:29
67. Kim Rönn 36:04
68. Elisabeth Rääs 40:58
69. Anna Rääs 40:59
70. Josefin Borgström 47:17
71. Ida 51:49
72. Emelie Edgren 52:28
73. Ninna Öst 52:28
74. Mattilda Lindqvist 54:15
75. Sara Ljungström 54:15
76. Jesper Pihlgren 56:42
77. Leo Freidenfeldt 56:48
78. Elsa Negash 56:56
79. Erik Hansson 58:35
80. Lina Mattson 58:35
© 2017 I´m a runner-loppet