Startsida Anmälan Resultat Information Företag Grupp Presentkort Betalning Ångerrätt Karta Aldrig ensam Historik Bilder Löpträna i grupp Logga in
Logga in

Lopp 1 - Söndag 19 April 2015

Placering Namn Tid
1. Andreas Sembrant 17:26
2. Javier Castillo 18:04
3. Daniel Pinto 18:20
4. Emil Eriksson 18:46
5. Thomas Gustavsson 18:52
6. Bonnie Tran 19:12
7. Henrik Eklund 19:45
8. Rafael Waters 19:53
9. Martin Samuelsson 20:13
10. Christer Berglund 20:15
11. Mats Naesström 20:43
12. Carl Bodin 20:52
13. Mikael Fritzing 20:55
14. Per Hedman 21:03
15. Jörgen Andersson 21:05
16. Jord Boeijink 21:16
17. Andreas Martinsson 21:20
18. Alexander Kaponen 21:34
19. Lars Fahlén 21:35
20. Jan Fornhem 21:36
21. Malin Benitez 21:42
22. Staffan Åkerlund 21:53
23. Julie Dollmayer 21:54
24. Linda Katarina Ek 21:56
25. Joel Sundberg 21:59
26. Gunnar Elinder 22:02
27. Lars Lundqvist 22:03
28. Daniel Salvador 22:32
29. Jarmo Rantakokko 22:51
30. Robin Nowakowski 23:07
31. Inga Ljung Fd Johnsson 23:07
32. Fredrik Hultgren 23:11
33. Christer Andersson 23:11
34. Matz Eriksson 23:13
35. Anders Schultz 23:15
36. Fredrik Bergman 23:15
37. Åsa Nordström 23:22
38. Janne Andersson 23:24
39. Peter Borg 23:29
40. Katri Tarkkonen 23:32
41. Maggan Sprycha 24:17
42. Johanna With 24:34
43. Hanna Fornhem 24:38
44. Andy Smith 25:02
45. Daniel Brolin 25:22
46. Magnus Forsgård 25:24
47. Hedda Magnusson 25:33
48. Lena Sundin 25:45
49. Karin Zetterman 25:56
50. Sofie Eriksson 25:58
51. Ola Hansson 26:10
52. Pihl Joel 26:20
53. Simon Olsson 26:27
54. Ulrika Eriksson 26:33
55. Patrik Morell 27:02
56. Maria Österdahl 27:07
57. Charlotte Olsson 27:26
58. Magnus Lundin 27:29
59. João Abrantes 27:49
60. Anders Andersson 28:01
61. Emma Juslin 28:06
62. Mikael Blom 28:22
63. Malin Wickholm 28:24
64. Charlotta Hård 28:30
65. Tove Fällman 28:31
66. Fia Cranz 28:32
67. Malin Söderberg 28:40
68. Sigrid Kjellgren 29:07
69. Martin Söderberg 29:30
70. Per Holmqvist 29:33
71. Setare Lavasani 29:33
72. Anna Rohlin 29:47
73. Sonja Ekström Boström 30:06
74. Carin Holmlund 30:34
75. Artur Małek 30:38
76. Ann-Charlotte Gustafsson 30:49
77. Silke Tindrebäck 30:51
78. Matilda Mielind 30:55
79. Kristina Jonsson 31:03
80. Malin Eklund 31:28
81. Annika Bokström 31:37
82. Tuva Aspelin 31:57
83. Gabriella Ekström 32:29
84. Jeanette Johnsson 32:30
85. Joakim Johnsson 32:30
86. Annika Wallin 33:47
87. Åsa Duvedal 34:19
88. Peter Duvedal 34:20
89. Magnus Ljadas 34:57
90. Helena Lundqvist Fd Jansson 35:31
91. Ann-Marie Rönn 44:30
92. Anna-Maria Aulin 45:23
© 2017 I´m a runner-loppet